укр рус eng

Ремонт стін

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Після прорахування кошторису й повного опису всіх етапів ремонту, клієнти не рідко цікавляться – а навіщо так багато етапів при обробці стін? Навіщо стіни вирівнювати? А може можна поклеїти нові шпалери на старі?

Звичайно, якщо вам потрібен ремонт на декілька місяців – ви можете поклеїти нові шпалери на старі, а нову плитку покласти на нерівні стини (якщо вийде, звичайно). Але якщо ви плануєте жити в квартирі не півроку, або використовувати приміщення для роботи й не хвилюватися кожні три тижна за відпавшу плитку – то краще не економитии на важливих етепа хремонту.

Отож, головні етапи ремонту стін:

  1. Демонтажні роботи - якісне видалення старих декоративних покриттів (шпалер, плитки, фарби) та вирівнюючих основ (штукатруки, гіпсокартону)
  2. Монтаж проводки, вікон, дверей, нових перегородок, тощо
  3. Вирівнювання стін та стелі
  4. Декоративне оздоблення (фарбування, наклеювання шпалер чи плитки, нанесення декоративної штукатурки)
  5.  Монтування плинтусів

Розберемо їх детальніше.

    1.  Демонтажні роботи

Цей почтакоий етап дуже важливий, адже саме він закладає «основи» справного ремонту. В нього воходить:

o   Демонтаж міжкімнатних дверей, старих, непотрібних перегородок та стін, антресолей і вбудованих шаф;

o   Демонтаж електричної проводки, вимикачів, світильників і розеток;

o   Демонтаж, сантехніки, газової плити, систем вентиляції;

o   Демонтаж підлоги і стелі;

o   Видалення старих покриттів: побілки, штукатурки, шпалер, і інших матеріалів;

 

      2. Монтаж нових стін, проводки, установка вікон та дверних отворів

Монтаж нових стін вздійснюється до початку монтажу інших елементів, адже подальші роботи передбачають наявнять всіх стін.

Монтаж електропроводки, як й інших елементів – вікон, дверних отворів -  слід здійснювати відразу у всій квартирі та за попереднім планом. В іншому випадку може вийти не цілісна система, а велика кількість розрізнених елементів, з'єднань, надставок і скруток, що в рази збільшить ймовірність поломки.

Ми завжди радимо нашим клієнтам замовляти попереднє планування квартири, щоб правильно та зручно розмістити не тільки елементи меблів, а й дверні отвори, розетки та ін.

3.     Вирівнювання стін.

На цьому етапі відбувається «перехід» від «брудних» робіт - до «чистих». Вирівнювання може бути виконано повністю як гіпсокартоном, так і штукатуркою – в залежності від ситуації та умов квартири. Але найрозповсюдженіший спосіб – використання обох методів одразу. Адже, наприклад, гіпсокартон рекомендують використовувати у ванних кімнатах, а штукатурка не економна при вирівнюванні великих перепадів.

4.     Декоративне оздоблення

Сьогодні на ринку представлено дуже багато різновидів декоративного оздоблення стін: шпалери, фарба, плитка, декоративні панелі, мозаїка, тощо. Кожен може знайти саме «своє» оздоблення до смаку. До того ж, існують декоративні елементи – наприклад, ліпнина, - які додаються на цьому етапі для створення певних задумів дизанера.

Також важливо зазначити, що на цому етапі встановлюються розетки, вимикачі, розетки, світильники.

5.     Монтаж плінтусів

Фінальний етап ремонту – монтаж міжкімнатних дверей та плінтусів. Плінтус – це певна «вишенька» на торті ремонту. Коли майстер вклав плінтус – знайте, ремонт завершено.

У цій статті ми розкрили тему ремонту стін доволі поверхнево, адже кожен випадок вимагає індивідуального підходу. Кожен ремонт стін є унікальним й подекуди зазначені етапи можуть видозмінюватися.

Отож, якщо ви вирішили робити ремонт – звертайтеся до нас. Наша компанія знайде найкращі рішення для вас та вашої оселі з урахуванням всіх ваших побажань.


Замовити дзвінок


Форма услуг

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок