укр рус eng

Стяжка підлоги напівсухим методом

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Володарі квартир в новобудовах «без ремонту» чи ті, хто вирішив робити капітальний ремонт своєї оселі чи офісного приміщення часто зтикаються з питанням – а що робити з підлогою? Так, зі стінами все зрозуміло – штукатурка, вирівнювання, оздоблення. Те саме зі стелею. А підлога? З чого почати? Може, можна покласти ламінат чи вініл на  одразу на «чернову» бетонну підлогу?  В жодному разі!

Підлога – важливий елемент якісного ремонту та комфортного життя в квартирі. Обов’язковим елементом при ремонті будь-якого приміщення є вирівнювання основи. Навіщо це робити? По-перше, це додатковий шар, який захищає ваше приміщення від сторонніх звуків, перепаду температур, додатково гідроізолює та теплоізолює приміщення. По-друге, під вирівнюючим шаром матеріалу не рідк ховається система теплої підлоги. По-третє, якщо покласти «чистові» матеріали – ламінат, паркет, лінолеум, вініл, тощо – на нерівну основу, це призведе до швидкого руйнування цього самого покриття.

Отож, наразі для більшості випадків найкращим рішенням є стяжка підлоги.

Що таке стяжка?

Технічною мовою, стяжка – це проміжний шар, зазвичай з суміші цементу і піску з додаванням води, розташований між бетонним перекриттям і декоративним покриттям підлоги в приміщенні.

Процес вкладання стяжки складається з певних етпаів:

1. Заміри необхідного рівня та розрахування товщини

2. За необхідності – демонтаж попередніх матеріалів

3. Підготовка поверхні – очищення її від бруду та пилу

4. Виставлення «маяків стяжки»

5. Приготування суміші стяжки

6. Сам процес влашутвання стяжки майстром

7. Вирівнювання стяжки

Що ж тоді таке стяжка підлоги напівсухим методом?

Напівсуху стяжку можна назвати вдосконаленим варіантом мокрого способу. Суттєва різниця в суміші стяжки – співвідношенні кількості води та в’яжучої речовини. Такий спосіб дозволяє отримати рівну, міцну і вологостійку основу, або навіть швидко та зручно зроити необхідні «скоси» підлоги (актуально для сучаних ваних кімнат із вмонтованою в підлогу системоюзливу води). На відміну від класичної стяжки, напівсуха стяжка дозволяє скоротити час застигання розчину.

Цей метод також значно економить час. Наші бригади будівельників здатні укласти до 200-250 квадратних метрів стяжки за день. 

Завдяки спеціальному обладнанню та власній машинці для стяжки, наші майстри замішують дуже однрідний розчин, який вкладається ідеально-рівно. 6

Етапи укладання напівсухої стяжки трохи відрізняються від класичної стяжки:

1. Заміри необхідного рівня та розрахування товщини

2. За необхідності – демонтаж попередніх матеріалів

3. Підготовка поверхні – очищення її від бруду та пилу

4. Вкладання поліетиленової плівки та поліпропіленового фіброволокна

5. Приготування суміші стяжки в машинці

6. Подача стяжки на місце влкдання

7. Сам процес влашутвання стяжки майстром

8. Вирівнювання стяжки спеціальним апаратом 

9. Ручне усунення незначних недоліків

Напівсуха стяжка — оптимальний варіант по співвідношенню ціни, часу і якості. Адже укладання декоративного покриття на стяжку можлива вже на 4-5-ту добу після закінчення монтажу, а ціни машинне приготування стяжки дозволяє скоротити витрати стяжки на 20%

Отже, якщо ви вирішили робити ремонт своєї оселі, технічного чи робочого приміщення – стяжка підлоги напівсухим методом – найкраще рішення.

Звертайтеся до нас – команда досвідчених висококваліфікованих спеціалістів завжди допоможе вам знайти найкращі рішення для вашого ремонту, підбере якісні матеріали та виконає роботи на «12 з плюсом»


Замовити дзвінок


Форма услуг

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок